Toggle navigation
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Start
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Nauka gry
Ośrodki
Ośrodki szkoleniowe
Trenerzy
Sparingi
Obozy
Logowanie
Polski
English
українська
TENIS
SQUASH
BADMINTON
PADEL
PICKLEBALL
BEACH TENNIS
TENIS STOŁOWY
BILARD/SNOOKER
BOISKA
Tenis
Turnieje
6924
Mecze
Lato Tenis 10 Cup o puchar A. Radwańskiej
2023/06/18
Klub:
WKT Mera
Informacje
Informacje o turnieju
Zapisy
Plan gier
Wyniki
Mecze
Punkty
Kolejność
Wybierz kategorię
TENIS10 POMARAŃCZOWA (BSORANGE)
TENIS10 POMARAŃCZOWA (GSORANGE)
#
Runda
Gracz 1
Gracz 2
Wynik
Wygrany
Grupa A
1
Kolejka 1
Ołtarzewski Franciszek
Kosmol Filip
1/4
Kosmol Filip
4/1
2
Kolejka 1
Barszczyk Aleksander
Grzech Aleksander
0/4
Grzech Aleksander
4/0
3
Kolejka 2
Ołtarzewski Franciszek
Grzech Aleksander
0/4
Grzech Aleksander
4/0
4
Kolejka 2
Barszczyk Aleksander
Kosmol Filip
4/2
Barszczyk Aleksander
4/2
5
Kolejka 3
Ołtarzewski Franciszek
Barszczyk Aleksander
1/4
Barszczyk Aleksander
4/1
6
Kolejka 3
Grzech Aleksander
Kosmol Filip
4/0
Grzech Aleksander
4/0
Grupa B
7
Kolejka 1
Mysiak Maciej
Wróblak Alan
2/4
Wróblak Alan
4/2
8
Kolejka 1
Rzewuski Krzysztof
Klimkowski Dawid
0/4
Klimkowski Dawid
4/0
9
Kolejka 2
Mysiak Maciej
Klimkowski Dawid
2/4
Klimkowski Dawid
4/2
10
Kolejka 2
Rzewuski Krzysztof
Wróblak Alan
0/4
Wróblak Alan
4/0
11
Kolejka 3
Mysiak Maciej
Rzewuski Krzysztof
4/0
Mysiak Maciej
4/0
12
Kolejka 3
Klimkowski Dawid
Wróblak Alan
4/0
Klimkowski Dawid
4/0
Grupa C
13
Kolejka 1
Bojar Jan Kosma
Wojciechowski Oskar
2/4
Wojciechowski Oskar
4/2
14
Kolejka 1
Księżak Filip
Zduniak Bartłomiej
4/0
Księżak Filip
4/0
15
Kolejka 2
Bojar Jan Kosma
Zduniak Bartłomiej
4/3(3)
Bojar Jan Kosma
4/3(3)
16
Kolejka 2
Księżak Filip
Wojciechowski Oskar
4/1
Księżak Filip
4/1
17
Kolejka 3
Bojar Jan Kosma
Księżak Filip
3/4(2)
Księżak Filip
4/3(2)
18
Kolejka 3
Zduniak Bartłomiej
Wojciechowski Oskar
1/4
Wojciechowski Oskar
4/1
Drabinka finałowa
19
1/4 finału
Wojciechowski Oskar
Wróblak Alan
0/4
Wróblak Alan
4/0
20
1/4 finału
Księżak Filip
Barszczyk Aleksander
2/4
Barszczyk Aleksander
4/2
21
1/2 finału
Grzech Aleksander
Wróblak Alan
4/0
Grzech Aleksander
4/0
22
1/2 finału
Barszczyk Aleksander
Klimkowski Dawid
1/4
Klimkowski Dawid
4/1
23
finał
Grzech Aleksander
Klimkowski Dawid
4/1
Grzech Aleksander
4/1
Wyróżnione oferty
Mapa serwisu
Strona główna
Kluby
Rozgrywki
Turnieje
Rankingi
Gracze
Ośrodki szkoleniowe
Sparingi
Trenerzy
Obozy
O nas
Dla właścicieli klubów
Regulamin
Polityka cookies
Kontakt
Aplikacja mobilna
Social media
Partnerzy