sms/email. Prosimy wskazac zawodnika PRO i AM w parze.
Turniej planowany jest na 16 par (możliwość zwiększenia limitu par)
II faza: po zakończeniu fazy grupowej - drabinka turniejowa od ćwierćfinałów
Mecz o III msc - opcjonalnie

ZASADY:
1. Zawodnikiem PRO może być każdy, rownież czynny zawodnik.
2. Zawodnikiem AM może być każdy (również instruktor tenisa, ale NIE trener wyższego stopnia), kto po 15 roku życia nie był notowany na listach zawodniczych PZT i ma przynajmniej 5 lat karencji.
3. Gramy każdy mecz do 2 wygranych setów. Każdy set rozgrywany jest do 4 gemów, przy stanie 3/3 gramy tie-break do 7 pkt. Przy stanie 1-1 w setach super tie-break do 10 pkt.
4. Przy równowadze w gemie decyduje jedna piłka. Odbierający wybierają stronę serwisu.
5. Mężczyzna PRO ma jeden serwis na kobietę AM.
6. Obowiązuje 10 min rozgrzewki przed pierwszym meczem oraz 5 min rozgrzewki przed każdym kolejnym.
7. Zawodnicy sędziują sobie sami. Obowiązują ogólne zasady tenisa oraz zachowanie fair play. Piłki sporne może roztrzygnąć Organizator na prośbę zawodników. W razie wątpliwości może być polecone powtórzenie punktu.
8. Organizator ma prawo do subiektywnego rozstawienia par.
9. Turniej ma charakter prywatny, odbywa się według wewnętrznego Regulaminu i nie podlega zasadom stosowanym w innych cyklach rozgrywek.